The Return || Jennifer L. Armentrout [Yeni Yetişkin Serisi Hakkında Bilgi]

18 Kas 2013


Jeniffer L. Armentrout hız kesmiyor ! Yurt dışında "bestseller" e giren serisi Melez Sözleşmeleri(Covenant)'nin ana kahramanlarından Seth'in (Sentinel'ı okuyan okurlarından) akibetiyle ilgili aldığı sorulardan sonra bombasını patlattı!
Seth fanları yazara; "Seth'in kendi kitabı mı yoksa bonus bir sahnesi veya novellası(kısa hikâye) mi olacak?" tarzında sorular sorarak Seth karakteri için beklentilerini Jen'e ilettiler ve yazarımız da Seth  severlere beklenen haberi verdi.

"Püff! Çocuklar, Seth'in kitabı, bonus sahne ve novellası hakkında sorduğunuz soruları yanıtsız bırakmak ne kadar zor bilemezsiniz. 
"Seth'in bir novellası veya bonus sahnesi olmayacak. Onun kendi serisi olacak. Seth'in kitabının ismi The Return (Geri Dönüş), Titan Serisi 1. kitap. Bu kitap Melez Sözleşmeleri'nin bir PARÇAsı değil. Aslında diğer kitaplardan bağımsız denebilir."

Ana Etkenler;

1-The Return iki kişinin bakış açısından olacak(Seth ve Esas kadın kahramanın)

2-Kadın kararkter daha önce gördüğünüz biri değil.

3-Kadın karakter tanrı veya üstü bir bilgiye sahip değil.

4-Bu bir Titan romanı olduğundan... Titanlar'ı göreceksiniz.

5-Bu kitapta Apollo olacak çünkü.. şey, ben onu seviyorum.

6-Melez Sözleşmeleri'nden Deacon ve Luke'da bu seride olacaklar ancak diğer ana karakterler olmayacak
.
7-Melez'den asıl farkı ise Titan Serisi bir New Adult(Yetişkin) Paranormal serisi olacak.Ve bunun sebebi ise, Melez Sözleşmeleri'nde Seth'in yaşından hiç bahsetmemiş olmam.Ama Seth her zaman 18 yaşından büyüktü. Peki bu kitap genç okuyucular için uygun olacak mı? Tabii ki, hayır. Çok fazla yetişkin içerik olacak mı? Muhtemelen.

8-Kitap hem basılı hem e-book olarak en erken 2015 yılında piyasaya sürülecek.Ve unutmadan; Kapak son hali değil. Jen'e çok fazla Seth'i anımsatmış ama henüz kapağın son haline karar vermemişler.Tamamen yeniden yapılma ihtimali var ama yine de Jen kapaktan hoşlanmış.


NOT: Çeviri şahsıma aittir. Paylaşırken "Animevekitapseverden alıntıdır" diyerek DEĞİL! Link vererek paylaşın."


14 yorum:

 1. Havalara uçtum galiba :D Link vererek paylaştım, sorun olmaz umarım^^

  YanıtlaSil
 2. Hayır, olmaz. Teşekkür ederim. :))

  YanıtlaSil
 3. Yetişkin içerik ve Seth mi? Ben varım :D 2015 ne lan ? oha yani. Bir bu Bir de Cassandra'nın ileride çıkacak kitap hakkında şimdiden minik açıklamalar yapması beni ölümüne depresyonluk yapıyor yahu.

  YanıtlaSil
 4. Ne bekliyo'n Çağla xD Kadın motor gibi ama sonunda kendisi de anladı yetişemem, 2015e attı xD

  YanıtlaSil
 5. haha :D Ama çoğu yaza kaç yıl önce yazmış bitirmiş oluyor kitaplarını.Ama yayına geçirmek işin zor kısmı. Eğer kitap ismi belliyse kitap çoktan tamamlanmıştır.

  YanıtlaSil
 6. Ahaha! Şakası bir yana da bence bu seriyi basmamasının yegane sebebi, Dark Element serisinin tutulmasını istemesi. Bu ne de olsa bilinen bir karakter. Bunu hmen alırlar. Ama onu biraz pazarlaması lazım. XD

  YanıtlaSil
 7. evet. Dark Element'i merakla bekliyorum :D

  YanıtlaSil
 8. Ben de. Bu kadın okutuyo kendisini ya xD

  YanıtlaSil
 9. okutuyor da ben hala sentinel'i okumadım :(

  YanıtlaSil
 10. Benim de 70de duruyor. Yarin da Fiery Heart u yukler ona baslarim yine kalir. İyi mi xD

  YanıtlaSil
 11. =)) Kitabın çıkması yakın olsa bana da iyi gelirdi.

  YanıtlaSil
 12. Bence alex kesinlike seth ile birlikte olmalıydı... aiden olmamalıydı o çok yavandı bence... alex'i seth hakediyordu eminim benim gibi bir çok kişi de böyle düşünüyordur.. ben her nedense aiden'i sevemedim :) seth'in hikayesini ise sabırsızlıkla bekleyeceğim umarım en kısa süre de piyasaya çıkar seriiiii...

  YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkür ederim.

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS