Apollyon Türkçe Edisyon Çıktı !

22 Ağu 2013

APOLLYON || Jennifer L.Armentrout

Kaderle oyun oynanmaz..
Alex bugüne dek iki şeyden çok korktu: Uyanış’ta kendini kaybetmek ve İksir’e maruz kalmak. Ancak bazen aşk kaderden daha güçlüdür ve Aiden St. Delphi de tanrılara, Alex’i geri getirebilmek için savaş açtı.
Tanrılar, Seth’in Alex’in güçlerini ele geçirip Tanrı Katili olmasına engel olabilmek için yüzlerce şehri yerle bir edip binlerce insanı öldürdüler.
Ancak iş, Alex’le Seth’in bağını koparmakla bitmiyor. “Bir Apollyon öldürülemez” teorisinde pek çok açık nokta var ve bu yıkımı durdurmanın yolunu bilen tek kişi de yüzyıllar önce öldü.
Yeraltı’nı koruyan duvarları aşmak, milyonlarca ruhun içerisinde tek bir taneyi aramak ve sonra da geri dönmek çok zor. Ancak Alex Tanrı Katili olmadan önce Seth’i durdurmak zorunda yoksa… kendisi Tanrı Katili olabilir.
Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı’dan sonradördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir,bu kitabın içinde!
Sonunda beklenen an geldi ve Apollyon'un Türkçe edisyonu da çıktı. Tanrı'nın unutulmaz finalinden sonra bu kitap canla başla bekleniyor ! Ben ingilizcesini okuduğum için sizi nasıl sarsıcı bir kitabın beklediğini -özellikle İksir'den ötürü- az çok biliyorum. Fazla bekletmeden tedarik etmelisiniz :D

Merak edenler için; APOLLYON ve İKSİR Yorumlarımı incelemenizi öneririm.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederim.

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS