Ginban Kaleidoscope || ANİME TANITIM

21 Oca 2013

 Ginban Kaleidoscope

 NOT: Tanıtım Manga.gen.TR'ye tarafımca yüklenmiştir.

Tazusa Sakurano ve Pete Pumps, Kanada'da yolları ve kaderleri kesişecek olan birbirlerinden habersiz iki gençtirler. Tazusa Sakurano, Japon Olimpik Figürlü Patencisi, Pete Pumps ise Kanada'lı bir akrobasi gösteri pilotudur. Bu iki genç birbirlerinden habersiz Kanada'da gösteri sundukları bir sırada Tazusa'nın pistte zor bir hareket denemesi ve aynı anda Pete'nin de uçağındaki teknik bir sorundan dolayı gösteri yaptığı sırada Tazusa pistte düşer ve bayılır Pete ise uçağıyla yere çakılarak ölür.
Tazusa pistte bayıldığında hastaneye kaldırılır ve kendine geldiğinde başta her şey normal giderken daha sonra garip garip sesler duymaya başlar. Başta seslere bir anlam veremese de daha sonra bu seslerin kaynağının Pete olduğu ortaya çıkar. Pete öldüğü zaman Tazusa'nın bedenine girmiştir ve 100 gün boyunca Tazusa'nın bedeninde kalacaktır başta bu olaya alışmak Tazusa için çok zor olmuştur ve Pete'ye ne zaman kızsa Domates ve Domates Suyuna saldırır. Çünkü Pete'nin bir zayıf noktası vardır domatesten hiç hoşlanmaz...
Tazusa için başlarda zor başlayan bu arkadaşlık sonraları için çok değişecektir. Tazusa, Pete ile yaşamaya alışacak ve önündeki Kış Olimpiyatlarına Pete sayesinde hazırlanacaktır...

Karakterler:

    Tazusa Sakurano:Tazusa Sakurano 16 yaşında Japon Olimpik Figürlü patencisidir çok iyi paten kayar. Kanada yaptığı bir gösteri sırasında zor bir hareket dener ve başarısız olur. Hareketi yapamadığı için yarışmayı kaybeder ama o hareket denemesi onun hayatında çok değişiklik yaratmıştır. Artık bedeninde Pete adında bir ruh yaşamaktadır ve Tazusa'nın buna alışması pek de kolay değildir.

    Pete Pumps:Pete Pumps 16 yaşında Kanada'lı bir akrobasi pilotudur. Kanada da gösteri yaptığı bir sırada uçağındaki bir sorun yüzünden yere çakılır ve hayatını kaybeder. Öldüğü zaman bir hayalet olarak Tazusa'nın bedeninde 100 gün kalması için yollanır. Tazusa ile yaşamak Pete için bir sorun olmasa da Tazusa'nın hoşuna gitmez ve ne zaman Pete'ye kızsa hemen domates yemeye başlar çünkü Pete domatesten nefret eder.
Türkçe Bölüm Listesi:

1-10 Milyar Dolarlık Güzellik
2-Anahtar Domates.
3-3 Misli Felaket
4-Korkunç Serbest Program
5-Yalnız Bir Dönem
6-Değişim
7-Buzdaki Garson
8-Toplu Medya Savaşı
9-Üçgen Aşk
10-Sınırlı Zaman
11-Öp ve Ağla
12- Cinderella

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederim.

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS